Taneční pro dospělé

Cílem tanečních lekcí je, si příjemným způsobem osvojit taneční techniku, krokové variace, správné taneční držení, mít radost z tance a bez obav se vydat na taneční parket.

Taneční kurzy obsahují 10 lekcí po 2 vyučovacích hodinách (2x 45min) a jsou určeny pro začátečníky nebo pokročilé (dle zvoleného kurzu). Během tanečních lekcí se naučíte základní a pokročilé taneční figury a variace standardních (waltz, tango, valčík, quick step, foxtrot, blues) a latinskoamerických tanců (samba, chacha, rumba, jive, mambo). Pro přihlášení je třeba vyplnit rezervační formulář, kde uvedete e-mailovou adresu a telefon. Vaše kontaktní údaje jsou zpracovávány pouze Taneční školou Foxydance a jsou určeny pro komunikaci týkající se našich tanečních kurzů. Z organizačních důvodů se platba provádí předem převodem na náš bankovní účet.

Výběr oděvu je zcela na Vás. Nemáme určený dresscode. Doporučujeme pohodlnou, již nošenou obuv, společenskou obuv nebo profesionální taneční obuv s koženou podrážkou. U dámské obuvi doporučujeme výšku podpatku do 8cm. V případě úzkých, nebo jehlových podpatků prosíme o použití chráničů. 

Počet párů na lekci je omezen.  Propagujeme nový styl výuky, méně formální, více tréninkový, s individuálním přístupem ke každému páru.

Říjen - Prosinec 2019

Florenc Neděle ZAČ. 18:30h - od 6.října 2019 do 15.prosince 2019 - OBSAZENO
Florenc Neděle Mír.Pokr. 20:00h - od 6.října 2019 do 15.prosince 2019 - VOLNO 
Skalka Pondělí ZAČ. 19:15 - od 7.října 2019 do 16.prosince 2019 - VOLNO