Na koho se můžete těšit

Jitka Antošíková, DiS.

Absolventka Taneční konzervatoře, obor Současný tanec a taneční divadlo; Pedagogika taneční výchovy, stáž na University of Dance and Circus, Stockholm, obor Pedagogika klasického tance, Trenér II.třídy sportovních tanců, FTVS UK, 3.místo na MČR ve Stepu. 

Divadlo - ND Brno, HDK Praha, Divadlo Broadway, DRB, Divadlo Hybernia.

Petr Knesl

Vícenásobný finalista Mistrovství ČR ve standardních a latinsko-amerických tancích a IDSF (International Dance Sport Federation) soutěží STT a LAT, vícemistr ČR 2003 a 2004. Zkušený pedagog společenských tanců. 

Josef Bartoš, DiS.

Absolvent Taneční Konzervatoře Duncan Centre, obor Současný tanec a Pedagogika taneční výchovy. V roce 2011 absolvoval zahraniční stáž na škole José Limón Institute, New York City. Jako tanečník a choreograf se v letech 2008-2011 účastnil festivalu SoloDuo - Maďarsko, Fontys Dance Festival - Holandsko, Inspirace tancem - ČR. V roce 2012 se jako tanečník účastnil Young Artist Festival - Německo. V roce 2014 se stal členem profesionálního týmu tanečníků choreografky Lenky Vágnerové, držitelkou ceny Thálie za Objev v tanci. Vicemistr Bigram Yoga 2014.

Marie Rajm, Ing.

Lektorka stepu a swingu, několikanásobná finalistka MČR ve stepu, čtvrtfinalistka MS ve stepu 2006.