Fitness Latina pro ženy

FITNESS LATINA je zaměřena na výuku latinsko-amerických tanců pro ty, kteří na parketu postrádají svého tanečního partnera

Při výuce si osvojíte základní i pokročilé taneční variace k tancům Samba, Chacha, Rumba, Jive, Paso doble, Mambo, Salsa. Pozornost je také zaměřena na posílení hlubokých stabilizačních svalů důležitých pro zdravé držení těla, zvyšování flexibility, tělesné koordinace, prezentace na parketě, a hlavně, radost z pohybu. V průběhu prvních lekcí se zaměřujeme na základní kroky, základní pohyb, postupně se škála pohybů, kroků, rytmiky, taneční techniky rozšiřuje..

Taneční kurz obsahuje 15 lekcí (15x60min). Na každé taneční lekci se nejdříve zahřejete, poté se budete s lektorem věnovat dvěma až třem tancům, a na závěr vás čeká příjemné protažení. Výuka je sestavena tak, aby jste byla neustále v pohybu. Taneční technika se probírá v základní úrovni. 

Milým důsledkem tanečního kurzu je také nenásilná redukce váhy a zvyšování fyzické kondice, díky regulovanému výdeji energie během lekce a používáním svalů, kterých si jinak většinou vůbec nevšimneme.

Na taneční lekci doporučujeme láhev s pitím, pohodlné oblečení a měkkou sálovou nebo profesionální taneční obuv s koženou či gumovou podrážkou. S výběrem obuvi Vám rádi poradíme. 

Z těchto lekcí odcházejí ženy a dívky příjemně naladěné, odpočaté, plné energie. 

S Fitness Latinou se také můžete seznámit během zkušební lekce za 50Kč. 

Září 2019 - Leden 2020

Pankrác Středa 18h,19h - od 25.září 2019 do 29.ledna 2020
Skalka Čtvrtek 19h - od 3.října 2019 do 30.ledna 2020