Fitness Latina pro ženy

FITNESS LATINA je zaměřena na výuku latinsko-amerických tanců pro ty, kteří na parketu postrádají svého tanečního partnera

Při výuce si osvojíte základní i pokročilé taneční variace k tancům Samba, Chacha, Rumba, Jive, Paso doble, Mambo, Salsa. Pozornost je také zaměřena na posílení hlubokých stabilizačních svalů důležitých pro zdravé držení těla, zvyšování flexibility, tělesné koordinace, prezentace na parketě, a hlavně, radost z pohybu. V průběhu prvních lekcí se zaměřujeme na základní kroky, základní pohyb, postupně se škála pohybů, kroků, rytmiky, taneční techniky rozšiřuje..

Taneční kurz obsahuje 15 lekcí (15x60min). Na každé taneční lekci se nejdříve zahřejete, poté se budete s lektorem věnovat dvěma až třem tancům, a na závěr vás čeká příjemné protažení. Výuka je sestavena tak, aby jste byla neustále v pohybu. Taneční technika se probírá v základní úrovni. 

Milým důsledkem tanečního kurzu je také nenásilná redukce váhy a zvyšování fyzické kondice, díky regulovanému výdeji energie během lekce a používáním svalů, kterých si jinak většinou vůbec nevšimneme.

Na taneční lekci doporučujeme láhev s pitím, pohodlné oblečení a měkkou sálovou nebo profesionální taneční obuv s koženou či gumovou podrážkou. S výběrem obuvi Vám rádi poradíme. 

Možnost nahrazení zameškaných lekcí v paralelně probíhajících kurzech. Výluka výuky se koná v období školních prázdnin a Státních svátků.

S Fitness Latinou se také můžete seznámit během zkušební lekce za 50Kč. 

Leden - Červen 2020

Začátečníci Pankrác Pátek 15:30h - od 17.ledna do 29.května 2020 - VOLNO
Mírně pokročilí Pankrác Středa 18:00h - od 5.února do 20.května 2020 - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA
Začátečníci Skalka Čtvrtek 18:00h - od 6.února do 28.května 2020 - VOLNO
Pokročilí Skalka Čtvrtek 19:00h - od 13.února do 4.června 2020 - VOLNO