Jak zaplatit

Nejdříve si zarezervujete své místo v tanečním kurzu. Rezervaci můžete provést přes on-line rezervační systém, e-mailem, telefonem. Kontakty najdete ZDE

Po rezervaci obdržíte automatický email s detaily rezervace.
Pro úspěšné dokončení rezervace je třeba uhradit výši kurzovného na náš bankovní účet.

Platbu proveďte do 5-ti pracovních dnů od vyplnění rezervačního formuláře, jinak vám rezervace propadá ve prospěch dalšího přihlášeného. Po dohodě je možné provést platbu ve dvou splátkách.

Pokud máte zájem o Zkušební lekcí z kurzů: Sólo Latina pro ženy, nebo Kruhový trénink, uhraďte částku ve výši 50kč.

Platbu pošlete na náš účet:
Číslo účtu příjemce: 2000498207
Kód banky: 2010 (FioBanka)
Variabilní symbol: uveďte své telefonní číslo
, které vždy uvádíte při přihlášení. Uvedením svého telefonního čísla nám umožníte jednoduše dohledat vaši platbu.

Další ujednání a storno podmínky
Účastníkovi kurzu nevzniká nárok na vrácení peněz při překážkách vzniklých z jeho strany, které zabraňují jeho řádné docházce. Neručíme za věci ani peněžní částky, které si účastníci kurzu nosí na výuku.

Pokud se účastník kurzu nemůže dostavit na lekci, může si ji nahradit na jiném tanečním kurzu, který odpovídá rozsahu kurzu na který je přihlášen a probíhá ve stejném časovém období.

Nevyužité taneční lekce jsou finančně nenahraditelné a nepřeveditelné do dalšího tanečního kurzu v jiném časovém období. Nevyužité taneční lekce lze převést do dalšího období pouze v případě, že se účastník přihlásí do nového tanečního kurzu v novém období a řádně uhradí nové kurzovné.

V případě pozastavení konání lekcí z důvodu vládních nařízení, má účastník kurzu možnost stornovat kurzovné a zažádat o vrácení finanční částky, která odpovídá počtu zrušených lekcí, nebo zbývající kurzovné přesunout na dobu, kdy bude konání tanečních lekcí možné.