• od: Marek17.4.2016 20:11:29
  Dobrý den, navštěvovali jsme s partnerkou kurz tanečních pro dospělé začátečníky a následně pro pokročilé. Oba kurzy jsme si užili, výuka nám velmi vyhovovala. Uvítali jsme také nižší počet párů, takže bylo dostatek místa pro všechny. Děkujeme a přejeme další spokojené tanečníky :) Marek a Domča 
 • od: Alena11.1.2016 12:58:08
  Dobrý den, docházím ke sl.Jitce na lekce Sólo Latiny již dva roky. Je to pro mne ideální způsob jak se alespoň jednou týdně více hýbat, zapotit se a ještě k tomu mít pocit že alespoň trochu umím tančit :) Jitka je nezměrně optimistický člověk a na každou lekci se moc těším. Už nás chodí i celkem parta stálic, což je také příjemné. Moc děkuji, neplánuji přestat chodit. S pozdravem Alena (52let) 
 • od: Martina16.12.2015 10:45:34
  Na doporučení známých jsme se zapsali do Tanečních u sl.Antošíkové. Líbil se nám přátelský přístup, srozumitelné vysvětlování tanečních kroků a jak je zatančit. Nyní jsme ve stavu, že bez problému zvládáme základy a jsme i schopni rozeznat jaký tanec na kterou hudbu tančit. Za nás tedy spokojenost. 
 • od: Petra8.6.2015 17:20:51
  Jituško děkuji za krásné lekce, těším se na září. Krásné léto!!! Petra 
 • od: Petra30.5.2015 19:33:41
  Dobrý den, navštěvovala jsem s kamarádkou kurz latiny na Pankráci. Lekce splnily naše očekávání. Zatančily jsme si, zapotily se a vždy byla dobrá atmosféra. Líbila se nám možnost nejdříve si výuku zkusit a teprve pak se rozhodnout, zdali doplatíme celý kurz. Těšíme se na podzim. 
 • od: Markéta1.3.2015 10:26:29
  Kladně hodnotím lekce Sólo Latiny. Zažila jsem sl.Jitku a sl.Petru, s oběma jsem byla spokojená. Zatančila jsem si až do mokrého trička a příjemně se uvolnila. Kurzy doporučuji a děkuji. 
 • od: Jana21.1.2015 23:45:11
  Taneční pro dospělé - Odchodili jsme s přítelem kurz na Vinohradech. Lektorka Jitka byla příjemná, milá, vždy optimistická a zábavná. Myslím, že všichni z kurzu se naučili tančit tak, že to nyní mohou použít :) Na lekce jsme se vždy těšili a opravdu nás to bavilo. Vřel doporučujeme. 
 • od: Bártovi20.1.2015 15:37:45
  S tanečním kurzem pro dospělé začátečníky jsme byli velmi spokojeni. Absolvovali jsme v průběhu našeho manželství několik tanečních v různých školách. Musíme ale říci, že sl.Antošíková, je dle nás bezkonkurenčně nejlepším tanečním mistrem, jakého jsme kdy zažili, což jsme při prvním setkání neočekávali, jelikož je ze všech mistrů také nejmladší :) Dozvěděli jsme se nové leč základní informace, které nám nikdy nikdo neřekl a výrazně nám to v tanci pomohlo. Velice kladně hodnotíme, že se v této taneční škole nejedná o masovou výuku, ale jde o skutečný smysl věci - naučit páry tančit. Děkujeme a přejeme hodně štěstí. Manželé Bártovi 
 • od: Tomáš18.1.2015 17:12:11
  S partnerkou doporučujeme kurz Tanečních pro dospělé-začátečníci. Se sl.Jitkou byla na lekcích pohodová atmosféra a opravdu jsme s naučili tančit. Nyní si užíváme zimní plesy. V tanci budeme určitě pokračovat. Děkujeme! 
 • od: Pavli20.7.2014 11:06:54
  Co se tyka zpetne vazby s nasim lektorem jsem byla velmi spokojena,moc se mi libilo,ze postupoval pomalu a nekolikrat nam ukazal nove kroky.Ale musim rict,ze jsem na hodine chybela pouze jednou a uz mi nejake kroky chybeli,nedovedu si predstavit,ze bych chybela 2 a vice hodin za sebou,pak bych jiz do kurzu asi chodit nemohla.Myslim,ze bychom vyuzili i nejake materialy na opakovani tanecnich kroku na domaci pripravu nebo i na dobu,kdy nemuzeme na lekci prijit. Ohledne nahrad nemohu rict,ze bych byla nespokojena,ale preci jenom meli jiny styl vyuky a ne vzdy se dalo tak rychle prizpusobit. Tesim se na dalsi kurzy. 
  • od: Hanka18.7.2014 23:03:16
   Lektorka Jitka je skvělá, umí nám různé postoje a pohyby krásně přiblížit a popsat, takže to člověk pochopí a alespoň v pomalém tempu i použije. V rychlém tempu se ty detaily převálcují snahou o stíhání tempa. Ještě bude chvíli trvat než si budu na ten rytmus čekat :-). Těším se na další lekce! 
  • od: Marta12.7.2014 18:57:52
   Dobrý den,děkuji za dobře vedený kurz, ráda jsem na něj chodila a těšila se na čtvrteční večery. Všichni lektoři byli skvělí, každý měl jiný systém. Na Jižní IV. se vystřídali 3. Začínali jsme tuším s Jitkou, krásná vysoká holka ( na jména jsem nemožná) její styl výuky mi vyhovoval nejvíc. Větší část jsme protančili s klukem - taky výborný, jen jsem místy nedávala mixování tanečních stylů a sestav ( to je můj problém ) zato jsem měla radost z rytmu a pohybu ( bylo míň teorie, šlo se na věc) Poslední byla černovlasá drobnější holka, já ji zažila jednou ( měla jsem dvě absence, náhradní hodiny bohužel už nedám) vystupovala velmi profesionálně, takže u mě za jedna. Ráda se zúčastním dalších kurzů. 
  • od: Aneta2.7.2014 14:53:58
   Dobrý den,setkala jsem se třemi lektory. Lektorkou Jitkou, s tou v tomto kurzu jenom krátce. Nemohu nic vytknout. Měla jsem ji v předešlém kurzu a tak mi na posouzení dalších lektorů nastavila dost vysokou laťku. Nejvíce se setkávám s lektorem Lukášem (ZŠ Jižní). Je to jiný styl, ale také velmi na úrovni. Ze začátku na mě působil, jako by ho to nebavilo, ale po pár hodinách už ten pocit nemám. A vše je perfektní. 2x jsem se setkala s lektorem Pepou. Je to hodně energický lektor. Ale také jsem byla velice spokojena a není co vytknout. Jsem ráda, že každý lektor má trochu jiný styl výuky. Bála jsem, že když si dám 2 kurzy po sobě, tak budou naprosto shodné. Ale není tomu tak a velice se těším na podzimní část. Přeji Vám i všem lektorům krásné prázdniny a ať vám to stále dobře tančí 
  • od: Kateřina2.7.2014 13:51:20
   Dobrý den,jsem velmi spokojená a těším se na informace o nových kurzech. Vyhovuje mi i způsob nahrazování hodin. Využila jsem několikrát pondělí 17.00 h. ZŠ Lobkovicovo nám. a tam se sešla šikovná parta a byla daleko dál,než na ZŠ Jižní. S pozdravem Kateřina 
  • od: Renata15.6.2014 08:48:34
   Dobrý den, taneční kurz v ZŠ Rybníčky s Jíťou, krásné každé pondělí. Nahrazovala jsem pár hodin v ZŠ Omská (středy) - lektor úžasný. Odjíždím na dovolenou a budu se snažit , všechny kroky, které nás oba výborní lektoři učili, využít. Moc děkuji a doufám, že pondělí bude pokračovat i příští rok v Rybníčkách. 
  • od: Irena2.6.2014 21:28:31
   Dobrý den, výuku Sólo latiny pro ženy v ZŠ Jižní původně vedla lektorka J. A., která je velmi pohodová a milá. Pak kurz převzal nový lektor, pan L. Zpočátku vypadal dost přísně, ale je úplně super. Dobře vysvětluje, nemá problém znovu opakovat figury z předchozích lekcí, když je zapomeneme a umí pochválit. Lekce jsou zábavné a mají tempo. Hodně mě to baví. Těším se na další kurz. 
  • od: Dana1.6.2014 11:10:04
   Moc se těším na další lekce, uvítala bych ev. nějaké hodiny i v létě. S lektory jsem byla velmi spokojená, nemám sebemenší výhrady. 
  • od: Markovi12.5.2014 20:15:15
   Absolvovali jsme kurz Tanečních pro dospělé Začátečníci. Byli jsme velmi spokojeni, lekce jsme si užili. Učila nás sl.Antošíková, lekce byly zábavné a produktivní. Ve výuce byl systém a všichni se naučili tančit. Tento kurz vřele doporučujeme a děkujeme lektorce.S pozdravem Markovi 
  • od: Jirka10.5.2014 22:33:55
   Původně mne do kurzu tanečních dotlačila přítelkyně. Očekával jsem klasiku, kterou jsem si pamatoval z o něco mladších let. Skutečnost mne mile překvapila, byla to "pohodička" ..oba nás to bavilo a opravdu jsme se něco naučili. Takže díky, jestli bude pokračování, jdeme do toho. 
  • od: Eva6.2.2014 22:30:26
   Dobrý den, srdečně zdravím. Navštěvuji Vaše kurzy v pondělí a ve středu od 7 jednou za čtrnáct dní.Je to legrace a náročné zároveň. Moc mi vyhovuje lektorka, je přirozená a má smysl pro humor. Z minulého kurzu se mi nejvíce líbil jive a /paso doble/. 
   • od: Iva4.2.2014 14:52:39
    I já Vám děkuji za úžasnou hodinu. První dojem byl, že jsem byla zvědavá, jak mě - takové nemehlo, může někdo roztancovat.... Vřele doporučuji. 
   • od: M.4.2.2014 09:46:17
    Z ukazkove hodiny tanecni vyuky jsem nadsena, velmi Me bavila. Pripomnela Mi hodiny zumby, kam jsem dochazela a byl to prijemny relax. Lektorka sympaticka a velmi dobry pedagogicky pristup. Je dobre, ze je moznost prijit se podivat na ukazkovou hodinu, a az pak se na zaklade prakticke ukazky rozhodnout. 
   • od: Lea22.1.2014 20:20:27
    Dobrý den, kurz Latiny pro ženy je skvělý, moc si ho s maminkou užíváme. Jsme opravdu nadšené, Jitka vede kurz opravdu profesionalně a dokáže nadchnout. Jsme rády, že bude kurz pokračovat.Děkujeme. 
   • od: Barbora30.12.2013 13:32:35
    Dobrý den, nejdříve bych Vam rada podekovala za velmi zajimavou moznost odreagovat se, neco se naucit a pri tom se jeste protahnout. Rada budu chodit i na pokracovani kurzu, a to opet ve ctvrtek do ZS Jizni. Vase lektorka, ktera nas ma na starosti, je obdivuhodna diky sve trpelivosti a nezmernemu optimismu. 
   • od: Lenka11.12.2013 15:41:13
    Dobrý den, jsem velice spokojena jak s náplní kursu, tak s lektory. Kursy mají náboj, koncepci a i velký posun. Myslím, že to mohu zcela objektivně posoudit, jelikož souběžně navštěvuji ještě taneční kursy v jedné taneční škole nejmenované známé taneční osobnosti, kam byť mi kursy také končí na konci ledna, už zcela ztrácím chuť docházet. Zřejmě neplatí pravidlo špičkový tanečník = dobrý pedagog. Za stejnou dobu jsme se naučily pouze Paso, Cha-chu, Jive, Rumbu a chůzy do Samby ( a to pouze u každého tance základní krok plus max. 2 variace) . A to s amozřejmě nehodnotím ani finanční stránku věci, tam se rádoby prestižní taneční škola také pohybuje krapet výše. Musím ještě touto formou také pochválit zastupujího lektora Lukáše ...., který byl báječný, což je o to obdivuhodnější, když naskočil přímo do "rozjetého vlaku". I to jsem ve zmíněné taneční škole zažila, byl to odstrašující zážitek, byť hodinu vedl ještě stále aktivní profesionální tanečník. Děkuji za prima čtvrteční večery a přeji krásné svátky.