Dokončení rezervace

Děkujeme za zájem o náš kurz. Pro úspěšné dokončení rezervace je třeba uhradit výši kurzovného na náš bankovní účet.

Platbu proveďte do 5-ti pracovních dnů od vyplnění rezervačního formuláře, jinak vám rezervace propadá ve prospěch dalšího přihlášeného. Po dohodě je možné provést platbu ve dvou splátkách. 

Kurzovné: Taneční pro dospělé 3.300 Kč/tan.pár; Rychlokurz Tanečních 850/tan.pár; Fitness Latina 2.025 Kč/osoba. Pokud máte zájem o Zkušební lekci Sólo Latina pro ženy, uhraďte částku ve výši 50kč. Akce sleva: Taneční pro dospělé při platbě do 22.prosince 2018 cena kurzu 3.000 Kč

Platbu pošlete na náš účet:
Číslo účtu příjemce: 2000498207
Kód banky: 2010 (FioBanka)
Variabilní symbol: uveďte své telefonní číslo
, které vždy uvádíte při přihlášení. Uvedením svého telefonního čísla nám umožníte jednoduše dohledat vaši platbu. Tyto informace také naleznete ve vašem emailu.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonem. 

Děkujeme a těšíme se na viděnou na kurzu!

___________________________________________________________________________________________

Další ujednání a storno podmínky
Účastníkovi kurzu nevzniká nárok na vrácení peněz při překážkách vzniklých z jeho strany, které zabraňují jeho řádné docházce. Neručíme za věci ani peněžní částky, které si účastníci kurzu nosí na výuku.

Pokud se účastník kurzu nemůže dostavit na lekci, může si ji nahradit na jiném tanečním kurzu, který odpovídá rozsahu kurzu na který je přihlášen a probíhá ve stejném časovém období.

Nevyužité taneční lekce jsou finančně nenahraditelné a nepřeveditelné do dalšího tanečního kurzu v jiném časovém období. Nevyužité taneční lekce lze převést do dalšího období pouze v případě, že se účastník přihlásí do nového tanečního kurzu v novém období a řádně uhradí nové kurzovné.