Dokončení rezervace

Dobrý den, 

Děkujeme za vyplnění přihlášky do tanečního kurzu. Potvrzení rezervace zašleme e-mailem do 24hodin. Nezasíláme automaticky generované e-maily. 

Platbu kurzovného prosíme provést do 7 pracovních dnů. Po uplynutí této doby Vaše rezervace propadá ve prospěch dalšího přihlášeného. Děkujeme za pochopení. 

Máme zkušenost, že účastníci našich kurzů často využívají možnosti uplatnění finančního příspěvku od své zdravotní pojišťovny, zaměstnavatele, či jiné instituce. V takovém případě nám prosím zašlete příslušné fakturační údaje. Děkujeme.

Platební údaje:
Číslo účtu příjemce: 2000498207
Kód banky: 2010 (FioBanka)
Variabilní symbol: číslo faktury

Případné slevy (dle sekce Ceník) prosíme dojednejte před provedením bankovního převodu na info@foxydance.cz, nebo tel.: 731 175 025.

V případě jakýchkoli dotazů, jsme pro Vás na e-mailu či telefonu.

S pozdravem a přáním krásného dne

FoxyDance

___________________________________________________________________________________________

Další ujednání a storno podmínky
Účastníkovi kurzu nevzniká nárok na vrácení peněz za nevyužité taneční lekce. Neručíme za věci ani peněžní částky, které si účastníci kurzu nosí na výuku.

V případě pozastavení, nebo zrušení konání tanečních lekcí z důvodu vládních nařízení, či jakýchkoli jiných okolností, má účastník kurzu nárok na vrácení finanční částky, jejíž výše odpovídá počtu pozastavených, zrušených lekcí, nebo na posunutí pozastaveného kurzovného na období, kdy bude opět konání tanečních lekcí možné. 

Pokud se účastník tanečního kurzu nemůže dostavit na lekci, má možnost náhrady v jiném tanečním kurzu, který se koná ve stejném časovém období. Konání paralelně probíhajících kurzů negarantujeme. 

Nevyužité taneční lekce jsou finančně nenahraditelné a nepřeveditelné do dalšího tanečního kurzu v jiném časovém období. Nevyužité taneční lekce lze převést do dalšího období pouze v případě, že se účastník přihlásí do nového tanečního kurzu v novém období a řádně uhradí nové kurzovné.