cz en

Aktuality

FITNESS LATINA 2019
1.2.2019 00:00:00

Metro PANKRÁC, SKALKA. ZKUŠEBNÍ LEKCE 50Kč.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ - LEDEN 2019
13.1.2019 00:00:00

Metro FLORENC, PANKRÁC, SKALKA.

ZkušenostiKomentáře

 • od: Marek
  Dobrý den, navštěvovali jsme s partnerkou kurz tanečních pro dospělé začátečníky a následně pro pokročilé. Oba kurzy jsme si užili, výuka nám velmi vyhovovala. Uvítali jsme také nižší počet párů, takže bylo dostatek místa pro všechny. Děkujeme a přejeme další spokojené tanečníky :) Marek a Domča
 • od: Alena
  Dobrý den, docházím ke sl.Jitce na lekce Sólo Latiny již dva roky. Je to pro mne ideální způsob jak se alespoň jednou týdně více hýbat, zapotit se a ještě k tomu mít pocit že alespoň trochu umím tančit :) Jitka je nezměrně optimistický člověk a na každou lekci se moc těším. Už nás chodí i celkem parta stálic, což je také příjemné. Moc děkuji, neplánuji přestat chodit. S pozdravem Alena (52let)
 • od: Martina
  Na doporučení známých jsme se zapsali do Tanečních u sl.Antošíkové. Líbil se nám přátelský přístup, srozumitelné vysvětlování tanečních kroků a jak je zatančit. Nyní jsme ve stavu, že bez problému zvládáme základy a jsme i schopni rozeznat jaký tanec na kterou hudbu tančit. Za nás tedy spokojenost.
 • od: Petra
  Jituško děkuji za krásné lekce, těším se na září. Krásné léto!!! Petra
 • od: Petra
  Dobrý den, navštěvovala jsem s kamarádkou kurz latiny na Pankráci. Lekce splnily naše očekávání. Zatančily jsme si, zapotily se a vždy byla dobrá atmosféra. Líbila se nám možnost nejdříve si výuku zkusit a teprve pak se rozhodnout, zdali doplatíme celý kurz. Těšíme se na podzim.
 • od: Markéta
  Kladně hodnotím lekce Sólo Latiny. Zažila jsem sl.Jitku a sl.Petru, s oběma jsem byla spokojená. Zatančila jsem si až do mokrého trička a příjemně se uvolnila. Kurzy doporučuji a děkuji.
 • od: Jana
  Taneční pro dospělé – Odchodili jsme s přítelem kurz na Vinohradech. Lektorka Jitka byla příjemná, milá, vždy optimistická a zábavná. Myslím, že všichni z kurzu se naučili tančit tak, že to nyní mohou použít :) Na lekce jsme se vždy těšili a opravdu nás to bavilo. Vřel doporučujeme.
 • od: Bártovi
  S tanečním kurzem pro dospělé začátečníky jsme byli velmi spokojeni. Absolvovali jsme v průběhu našeho manželství několik tanečních v různých školách. Musíme ale říci, že sl.Antošíková, je dle nás bezkonkurenčně nejlepším tanečním mistrem, jakého jsme kdy zažili, což jsme při prvním setkání neočekávali, jelikož je ze všech mistrů také nejmladší :) Dozvěděli jsme se nové leč základní informace, které nám nikdy nikdo neřekl a výrazně nám to v tanci pomohlo. Velice kladně hodnotíme, že se v této taneční škole nejedná o masovou výuku, ale jde o skutečný smysl věci – naučit páry tančit. Děkujeme a přejeme hodně štěstí. Manželé Bártovi
 • od: Tomáš
  S partnerkou doporučujeme kurz Tanečních pro dospělé-začátečníci. Se sl.Jitkou byla na lekcích pohodová atmosféra a opravdu jsme s naučili tančit. Nyní si užíváme zimní plesy. V tanci budeme určitě pokračovat. Děkujeme!
 • od: Pavli
  Co se tyka zpetne vazby s nasim lektorem jsem byla velmi spokojena,moc se mi libilo,ze postupoval pomalu a nekolikrat nam ukazal nove kroky.Ale musim rict,ze jsem na hodine chybela pouze jednou a uz mi nejake kroky chybeli,nedovedu si predstavit,ze bych chybela 2 a vice hodin za sebou,pak bych jiz do kurzu asi chodit nemohla.Myslim,ze bychom vyuzili i nejake materialy na opakovani tanecnich kroku na domaci pripravu nebo i na dobu,kdy nemuzeme na lekci prijit. Ohledne nahrad nemohu rict,ze bych byla nespokojena,ale preci jenom meli jiny styl vyuky a ne vzdy se dalo tak rychle prizpusobit. Tesim se na dalsi kurzy.
Stránka 1 z 3
Stránky: 123DalšíPoslední

Nový příspěvek

Přezdívka:
Text:
Jaký je rok: