cz en

Aktuality

FITNESS LATINA 2019
1.2.2019 00:00:00

Metro PANKRÁC, SKALKA. ZKUŠEBNÍ LEKCE 50Kč.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ - LEDEN 2019
13.1.2019 00:00:00

Metro FLORENC, PANKRÁC, SKALKA.

Taneční pro dospělé

Cílem tanečních lekcí je si příjemným způsobem osvojit taneční techniku, krokové variace, správné taneční držení, mít radost z tance a bez obav se vydat na taneční parket

Jsou zaměřené na výuku tanečních párů ve standardních a latinskoamerických tancích. Naučíte se základní i pokročilé taneční figury a sestavy vhodné pro ples, taneční večírek, svatbu nebo firemní akci. Propagujeme nový styl výuky, méně formální, více tréninkový, s individuálním přístupem ke každému páru.

Kurzy obsahují 10  lekcí po 2 vyučovacích hodinách (2x 45min) a jsou určeny pro začátečníky nebo pokročilé (dle zvoleného kurzu). Během tanečních lekcí se naučíte základní a pokročilé taneční figury a variace standardních (waltz, tango, valčík, quick step, foxtrot, blues) a latinskoamerických tanců (samba, chacha, rumba, jive, mambo). Při přihlášení je nutné uvést e-mailovou adresu a telefon. Vaše kontaktní údaje jsou zpracovávány pouze Taneční školou Foxydance a jsou určeny pro komunikaci týkající se našich tanečních kurzů. Z organizačních důvodů se platba provádí předem převodem na náš bankovní účet.

Nabízíme i individiuální hodiny pro jednotlivé páry, které se potřebují rychle připravit na společenskou akci (svatební tanec, firemní ples, maturitní ples). Na míru vám sestavíme nejvhodnější taneční figury pro vás a vaši partnerku či partnera.

Rychlokurz Tanečních - Zopakujte si společenské tance 

Kurz obsahuje dva taneční večery po 2x60min, při kterých si zopakujete základy společenských tanců Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot, Blues; Samba, Chacha, Rumba, Jive, Mambo.

Kurz je vhodný pro páry, které již v minulosti tančily a chtějí si osvěžit základní taneční variace společenských tanců. Doporučujeme pohodlnou obuv se slabou podrážkou, či profesionální taneční obuv a pohodlný oděv dle Vašeho výběru (dresscode není určen). 

Cena kurzu 850 Kč/taneční pár. Při přihlášení je nutné uvést e-mailovou adresu a telefon. Vaše kontaktní údaje jsou zpracovávány pouze Taneční školou Foxydance a jsou určeny pro komunikaci týkající se našich tanečních kurzů. Z organizačních důvodů se platba provádí předem převodem na náš bankovní účet.