cz en

Aktuality

FITNESS LATINA ZÁŘÍ 2018
14.8.2018 00:00:00

Lokalita Praha 4,10. ZKUŠEBNÍ LEKCE 50Kč jednorázově.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ - ŘÍJEN 2018
8.8.2018 00:00:00

Lokalita PRAHA 8,4,10 u stanice Metra. 10 lekcí, cena 3.300Kč...

Taneční pro dospělé

Cílem tanečních lekcí je si příjemným způsobem osvojit taneční techniku, krokové variace, správné taneční držení, mít radost z tance a bez obav se vydat na taneční parket

Jsou zaměřené na výuku tanečních párů ve standardních a latinskoamerických tancích. Naučíte se základní i pokročilé taneční figury a sestavy vhodné pro ples, taneční večírek, svatbu nebo firemní akci. Propagujeme nový styl výuky, méně formální, více tréninkový, s individuálním přístupem ke každému páru.

Kurzy obsahují 10  lekcí po 2 vyučovacích hodinách (2x 45min) a jsou určeny pro začátečníky nebo pokročilé (dle zvoleného kurzu). Během tanečních lekcí se naučíte základní a pokročilé taneční figury a variace standardních (waltz, tango, valčík, quick step, foxtrot, blues) a latinskoamerických tanců (samba, chacha, rumba, jive, mambo). Při přihlášení je nutné uvést e-mailovou adresu a telefon. Vaše kontaktní údaje jsou zpracovávány pouze Taneční školou Foxydance a jsou určeny pro komunikaci týkající se našich tanečních kurzů. Z organizačních důvodů se platba provádí předem převodem na náš bankovní účet.

Nabízíme i individiuální hodiny pro jednotlivé páry, které se potřebují rychle připravit na společenskou akci (svatební tanec, firemní ples, maturitní ples). Na míru vám sestavíme nejvhodnější taneční figury pro vás a vaši partnerku či partnera.

Rychlokurz Tanečních - Zopakujte si společenské tance 

Kurz obsahuje 5 lekcí po 90 min, při kterých si zopakujete 10 standardních a latinskoamerikých tanců. Tance: Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot, Blues; Samba, Chacha, Rumba, Jive, Mambo.

Kurz je vhodný pro páry, které již v minulosti tančily a chtějí si osvěžit základní taneční variace společenských tanců. Na výuku Vám stačí pohodlná obuv s čistou podrážkou a neformální oděv.

Cena kurzu je 1.650 Kč na pár. Při přihlášení je nutné uvést e-mailovou adresu a telefon. Vaše kontaktní údaje jsou zpracovávány pouze Taneční školou Foxydance a jsou určeny pro komunikaci týkající se našich tanečních kurzů. Z organizačních důvodů se platba provádí předem převodem na náš bankovní účet.