cz en

Aktuality

FITNESS LATINA ZÁŘÍ 2018
14.8.2018 00:00:00

Lokalita Praha 4,10. ZKUŠEBNÍ LEKCE 50Kč jednorázově.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ - ŘÍJEN 2018
8.8.2018 00:00:00

Lokalita PRAHA 8,4,10 u stanice Metra. 10 lekcí, cena 3.300Kč...


Sólo Tanec pro ženy - Fitness Latina


Jde o nový taneční styl zaměřený na výuku latinsko-amerických tanců pro ženy, které na parketě postrádají svého tanečního partnera.

Na každé lekci se nejdříve zahřejete, poté se budete s lektorem věnovat dvěma až třem tancům, na závěr vás čeká krátký strečink. Lekce jsou sestavené tak, aby jste byla neustále v pohybu. Taneční technika se zde neprobírá příliš do hloubky.

První lekce je zkušební, vyzkoušíte si, zda vám výuka vyhovuje. Pak následuje 14 lekcí v kurzu, které si můžete vybírat do konce pololetí nejen ve vybrané lokalitě.
Při výuce si osvojíte základní i pokročilé taneční variace k tancům Samba, Chachacha, Rumba, Jive, Paso doble, Mambo, Salsa. Pozornost je také zaměřena na posílení hlubokých stabilizačních svalů důležitých pro zdravé držení těla, zvyšování flexibility, tělesné koordinace, prezentace na parketě, a hlavně, radost z pohybu.

Milým důsledkem tanečního kurzu je také nenásilná redukce váhy, která je způsobená regulovaným výdejem energie během lekce a používáním svalů, kterých si jinak většinou vůbec nevšimneme.

V průběhu prvních lekcí se zaměřujeme na základní kroky, základní pohyb, postupně se škála pohybů, kroků, rytmiky, taneční techniky rozšiřuje. Součástí každé lekce je závěrečný strečink. Oblečení na lekci doporučujeme pohodlné, bavlněné. Obuv měkkou sálovou se světlou podrážkou, nebo taneční (latinky či jazzové boty s koženou podrážkou).
Z těchto lekcí odcházejí ženy a dívky příjemně naladěné, odpočaté, plné energie.