cz en

Aktuality

FITNESS LATINA 2019
1.2.2019 00:00:00

Metro PANKRÁC, SKALKA. ZKUŠEBNÍ LEKCE 50Kč.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ - LEDEN 2019
13.1.2019 00:00:00

Metro FLORENC, PANKRÁC, SKALKA.

 

Kruhový trénink

Kruhový trénink je založen na komplexním posílení celého těla. Na Každém tréninku najdeš nové a netradiční cviky, které budují jak svalovou hmotu, tak fyzickou vytrvalost. Přijď se s námi zničit a vyplavit dávku endorfinů!!!

Kurz obsahuje 15 lekcí, první lekce z kurzů v týdnu od 21.-27.září 2015 stojí 50Kč. Cena jedné běžné lekce 55min je 140 Kč. Celková částka za 15 lekcí je 2.010 Kč. Pokud nestihnete některou ze svých lekcí, můžete si ji nahradit v paralelně probíhajícím kurzu a to i na kurzech Fitness Latiny.

Na lekci doporučujeme pohodlnou sálovou obuv, sportovní oděv, láhev s pitím a ručník. Lekce vede certifikovaná lektorka a tanečnice Petra Šmídová.  

BodyForm - cvičení pro všechny

V průběhu lekcí si zvýšíte fyzickou kondici, posílíte svalové skupiny, zvýšíte flexibilitu. Jednotlivé cviky jsou prováděny ve stoje, nebo ve vzporu čelem k zemi. Cvičení je velmi účinné, kompletně zregeneruje celý pohybový aparát.

Délka jedné lekce je 55min, celou lekci jste v pohybu.

Před konáním kurzu bude účastnicím zaslán doporučený plán stravování, který zvýší účinnost cvičení a spalování tuků.

První lekci si můžete vyzkoušet jako zkušební (platí se zvlášť). Poté uvidíte, zdali Vám tento styl cvičení vyhovuje.

Průběh lekce – začínáme zahřátím celého těla ve formě jednoduchých pohybů, které se opakují, následuje strečink. Poté se věnujeme posilovacím cvikům, které jsou sestaveny do dvou až třech cvičebních setů, které se opakují, nebo jsou proloženy krátkým strečinkem. Jednotlivé posilovací, kondiční cviky jsou sestaveny tak, abyste během lekce rovnoměrně posílili a formovali celé tělo. Jednotlivé lekce jsou odlišné.